2019 MIAC Softball Schedule

Add to Calendar
Date Away Home Notes Status Links
 
February
Sat., Feb. 16 Martin Luther   Carleton   Dundas Dome 3:30 PM
  Bethany Lutheran   St. Olaf   Dundas Dome 3:30 PM
  Bethany Lutheran   St. Olaf   Dundas Dome 5:30 PM
  Martin Luther   Carleton   Dundas Dome 5:30 PM
  Mount Mary   Macalester   Dundas Dome @ Dundas, Minn. 7:45 PM
  Mount Mary   Macalester   Dundas Dome @ Dundas, Minn. 9:45 PM
Fri., Feb. 22 Northwestern (Minn.)   Saint Benedict   Gagliardi Dome 6:30 PM
  Northwestern (Minn.)   Saint Benedict   Gagliardi Dome 8:30 PM
Sat., Feb. 23 Saint Benedict   Wis.-La Crosse   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 10:00 AM
  Luther   Gustavus   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 10:00 AM
  Saint Benedict   Neb. Wesleyan   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 2:00 PM
  Carroll (Wis.)   Gustavus   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 2:00 PM
  St. Catherine   Loras   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 4:00 PM
  St. Catherine   Wis.-Stout   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 6:00 PM
  St. Thomas   Buena Vista   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 6:00 PM
  Martin Luther   St. Olaf   Dundas Dome 7:00 PM
  Bethany Lutheran   Carleton   Dundas Dome 7:00 PM
  Wis.-Oshkosh   St. Thomas   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 8:00 PM
  Martin Luther   St. Olaf   Dundas Dome 9:00 PM
  Bethany Lutheran   Carleton   Dundas Dome 9:00 PM
Sun., Feb. 24 Alma   Saint Mary's   Legends Way Ballfields @ Clermont, Fla. 8:30 AM
  Wis.-Oshkosh   Gustavus   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 10:00 AM
  St. Catherine   Neb. Wesleyan   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 10:00 AM
  Saint Mary's   Neumann   Legends Way Ballfields @ Clermont, Fla. 10:45 AM
  St. Catherine   Buena Vista   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 12:00 PM
  Grinnell   Bethel   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 2:00 PM
  Wartburg   Hamline   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 2:00 PM
  Wis.-Stout   Hamline   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 4:00 PM
  St. Thomas   Grinnell   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 4:00 PM
  Wis.-Stout   Bethel   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 6:00 PM
  St. Thomas   Wartburg   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 6:00 PM
  Gustavus   Buena Vista   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 8:00 PM
Mon., Feb. 25 Rose-Hulman   Saint Mary's   Legends Way Ballfields @ Clermont, Fla. 8:30 AM
  Saint Mary's   Augustana (Ill.)   Legends Way Ballfields @ Clermont, Fla. 10:45 AM
Wed., Feb. 27 Saint Mary's   Hanover   Legends Way Ballfields @ Clermont, Fla. 8:30 AM
  Johnson & Wales (RI)   Saint Mary's   Clermont, Florida @ Legends Way Ballfields 8:30 AM
  MSOE   Saint Mary's   Legends Way Ballfields @ Clermont, Fla. 10:45 AM
Thu., Feb. 28 Saint Mary's   Capital   Legends Way Ballfields @ Clermont, Fla. 8:45 AM
  Hanover   Saint Mary's   Legends Way Ballfields @ Clermont, Fla. 11:00 AM
 
March
Sat., Mar. 02 Wis.-River Falls   St. Olaf   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 10:00 AM
  Eastern Nazarene   Saint Mary's   Osceola Softball Complex @ Clermont, Fla. 10:15 AM
  Luther   St. Olaf   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 12:00 PM
  Knox   Macalester   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 12:00 PM
  Saint Mary's   Wartburg   Osceola Softball Complex @ Clermont, Fla. 12:30 PM
  Northwestern (Minn.)   Macalester   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 2:00 PM
Sun., Mar. 03 Ripon   Macalester   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 8:00 AM
  Knox   St. Olaf   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 10:00 AM
  Luther   Macalester   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 10:00 AM
  Saint Benedict   Illinois Col.   Sunkissed Games @ Plant City, Fla. 11:15 AM
  Wis.-River Falls   Gustavus   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 12:00 PM
  Alverno   Concordia   @ Clermont, Fla. (Hancock Recreational Complex Field 3) 12:30 PM
  Saint Joseph's (Me.)   Saint Benedict   Sunkissed Games @ Plant City, FL 1:30 PM
  Wis.-Eau Claire   Gustavus   Rochester, MN @ RCTC Dome 2:00 PM
  St. Olaf   Rockford   @ Rochester, Minn. 2:00 PM
  Rockford   St. Thomas   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 4:00 PM
  St. Catherine   Dubuque   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 4:00 PM
  St. Catherine   Wis.-Eau Claire   Rochester, MN @ RCTC Dome 6:00 PM
  St. Thomas   Dubuque   RCTC Dome @ Rochester, Minn. 6:00 PM
  St. Scholastica   Hamline   Dundas Dome 7:00 PM
  Wis.-Stevens Point   Bethel   Dundas Dome 7:00 PM
  St. Scholastica   Hamline   Dundas Dome 9:00 PM
  Wis.-Stevens Point   Bethel   Dundas Dome 9:00 PM
Mon., Mar. 04 Wis.-Stevens Point   Hamline   West St. Paul Dome 11:00 AM
  St. Scholastica   Bethel   West St. Paul Dome 11:00 AM
  Wis.-Stevens Point   Hamline   West St. Paul Dome 1:00 PM
  St. Scholastica   Bethel   West St. Paul Dome 1:00 PM
  Saint Benedict   Emerson   Sunkissed Games @ Plant City, Fla. 1:30 PM
  WPI   Saint Benedict   Sunkissed Games @ Plant City, FL 3:45 PM
Tue., Mar. 05 Heidelberg   Saint Benedict   Sunkissed Games @ Plant City, Fla. | RLC 2 12:15 PM
  Saint Benedict   Muskingum   Sunkissed Games @ Plant City, Fla. 2:30 PM
Thu., Mar. 07 Aurora   Saint Benedict   Sunkissed Games @ Plant City, Fla. 10:00 AM
  York (Pa.)   Concordia   @ Clermont, Fla. 10:15 AM
  Saint Benedict   St. John Fisher   Sunkissed Games @ Plant City, Fla. 12:15 PM
Fri., Mar. 08 Saint Benedict   Simmons   @ Plant City, Fla. 9:00 AM
  Hood   Saint Benedict   Sunkissed Games @ Plant City, Fla. 1:30 PM
  Concordia   Simpson   @ Clermont, Fla. 2:45 PM
  Concordia   Webster   @ Clermont, FL - Legends Way #3 4:00 PM
  Wis.-La Crosse   St. Catherine   Packer Dome @ Austin, Minn. 4:00 PM
  Northland   Augsburg   Auggie Dome Tournament 5:30 PM
  Wis.-La Crosse   St. Catherine   Packer Dome @ Austin, Minn. 6:00 PM
  Northland   Augsburg   Auggie Dome Tournament 7:30 PM
Sat., Mar. 09 Saint Benedict   Ohio Northern   Sunkissed Games @ Plant City, Fla. 9:00 AM
  Penn St.-Behrend   Saint Benedict   @ Melbourne, Florida 11:15 AM
  Augsburg   Crown (Minn.)   Auggie Dome Tournament 12:30 PM
  Augsburg   Crown (Minn.)   Auggie Dome Tournament 2:30 PM
Thu., Mar. 14 Gustavus   Cornell College   Tucson Invitational @ Tucson, Ariz. 9:00 AM
  Gustavus   Skidmore   Tucson Invitational @ Tucson, Ariz. 11:00 AM
  St. Mary's (Ind.)   Hamline   @ Tucson, Ariz. 11:00 AM
  Hamline   Cornell College   Tucson Invitational @ Tucson, Ariz. 1:00 PM
Fri., Mar. 15 Hamline   Central (IA)   Tucson Invitational @ Tucson, Ariz. 11:00 AM
  Hamline   Bethany Lutheran   Tucson Invitational @ Tucson, Ariz. 1:00 PM
  St. Mary's (Ind.)   Gustavus   @ Tucson, Ariz. 3:30 PM
  Gustavus   Mount Mary   Tucson Invitational @ Tucson, Ariz. 6:00 PM
Sun., Mar. 17 Bethel   Stevenson   Hancock - Field 5 @ Clermont, Fla. 8:15 AM
  Gustavus   Central (IA)   Tucson Invitational @ Tucson, Ariz. 9:00 AM
  Hamline   Wis.-Platteville   @ Tucson Invitational 11:00 AM
  Macalester   Concordia Wisconsin   @ Clermont, Fla. (Hancock No. 3) 12:30 PM
  Wis.-Platteville   Gustavus   @ Tucson Invitational 1:00 PM
  Buena Vista   Augsburg   @ Tucson, Ariz. 3:30 PM
  Hamline   Edgewood   Tucson Invitational @ Tucson, Ariz. 3:30 PM
Mon., Mar. 18 Gustavus   MacMurray   Tucson Invitational @ Tucson, Ariz. 11:00 AM
  Hamline   Centre   Tucson Invitational @ Tucson, Ariz. 11:00 AM
  Luther   Saint Mary's   3:00 PM
  Gustavus   Edgewood   Tucson Invitational @ Tucson, Ariz. 3:30 PM
  Hamline   Wis.-La Crosse   Tucson Invitational @ Tucson, Ariz. 3:30 PM
  Luther   Saint Mary's   5:00 PM
Tue., Mar. 19 Hamline   Huntington   Tucson Invitational @ Tucson, Ariz. 11:00 AM
  Hamline   Buena Vista   @ Tucson, Ariz. 1:00 PM
Wed., Mar. 20 Rutgers-Newark   Carleton   Legends 4 @ Clermont, Fla. 8:45 AM
  Bethany Lutheran   Concordia   Cobber Dome Tournament @ West St. Paul, Minn. (West St. Paul Dome) 10:00 AM
  Carleton   SUNY Cobleskill   Legends 4 @ Clermont, Fla. 11:00 AM
  Augsburg   Edgewood   @ Tucson, Ariz. 11:00 AM
  Finlandia   Concordia   Cobber Dome Tournament @ West St. Paul, Minn. (West St. Paul Dome) 12:00 PM
  Bethel   Concordia Wisconsin   @ Clermont, Fla. (Legends Way No. 3) 12:30 PM
Thu., Mar. 21 Finlandia   Concordia   Cobber Dome Tournament @ West St. Paul, Minn. (West St. Paul Dome) 10:00 AM
  Bethel   Springfield   The Spring Games @ Kissimmee, Fla. 10:45 AM
  Augsburg   Wis.-Platteville   @ Tucson Invitational 11:00 AM
  Bemidji St.   Concordia   Cobber Dome Tournament @ West St. Paul, Minn. (West St. Paul Dome) 12:00 PM
  Ripon   Carleton   Hancock 5 @ Clermont, Fla. 12:45 PM
  Carleton   Framingham St.   Hancock 1 @ Clermont, Fla. 2:45 PM
Fri., Mar. 22 St. Olaf   Bowdoin   Hancock Park Fields @ Clermont, Fla. 10:45 AM
  Macalester   McDaniel   The Spring Games @ Clermont, Fla. (Hancock #2) 1:00 PM
  Tufts   St. Olaf   Hancock Park Fields @ Clermont, Fla. 1:00 PM
  Bethel   Me.-Farmington   @ Osceola Softball Complex Field 4 / Clermont, Fla. 1:15 PM
Sat., Mar. 23 Wis.-Whitewater   St. Olaf   Legends Way Ballfields @ Clermont, Fla. 8:45 AM
  Kalamazoo   Carleton   Osceola 4 @ Kissimmee, Fla. 8:45 AM
  Wis.-Eau Claire   St. Thomas   @ Clermont, Fla. 10:45 AM
  Chicago   St. Olaf   Legends Way Ballfields @ Clermont, Fla. 1:00 PM
  Saint Benedict   Buena Vista   1:00 PM
  Carleton   Middlebury   Osceola 4 @ Kissimmee, Fla. 1:15 PM
  Saint Benedict   Buena Vista   3:00 PM
  Tufts   St. Thomas   Legends Way Ballfields @ Clermont, Fla. 3:15 PM
Sun., Mar. 24 Lewis & Clark   Carleton   Hancock 4 @ Clermont, Fla. 8:45 AM
  Wis.-Whitewater   St. Thomas   @ Clermont, Fla. 10:15 AM
  Carleton   Wis.-River Falls   Hancock 4 @ Clermont, Fla. 11:00 AM
  St. Thomas   Franklin   @ Clermont, Fla. - Legends Way 12:30 PM
  St. Catherine   Chicago   @ Clermont, Fla. 12:30 PM
  St. Catherine   MIT   @ Clermont, Fla. 2:45 PM
Mon., Mar. 25 St. Olaf   New Rochelle   Legends Way Ballfields @ Clermont, Fla. 8:30 AM
  St. Catherine   Elmhurst   @ Clermont, Fla. 8:30 AM
  Thomas (ME)   St. Olaf   Hancock Park Fields @ Clermont, Fla. 10:45 AM
  Wis.-Stout   St. Catherine   Legends Way Ballfields @ Clermont, Fla. 10:45 AM
Tue., Mar. 26 St. Thomas   MIT   @ Clermont, Fla. 8:30 AM
  Carleton   Chicago   Legends 3 @ Clermont, Fla. 10:45 AM
  Wis.-River Falls   St. Thomas   @ Clermont, Fla. 10:45 AM
  Carleton   New Rochelle   Legends 3 @ Clermont, Fla. 1:00 PM
  Wis.-Oshkosh   St. Olaf   @ Clermont, Fla. - Legends Way #2 1:00 PM
  St. Olaf   Wis.-Eau Claire   Legends Way Ballfields @ Clermont, Fla. 3:30 PM
  St. Scholastica   Augsburg   4:00 PM
  Mayville St.   Concordia   4:00 PM
  Bethel   Northwestern (Minn.)   4:00 PM
  Mayville St.   Concordia   6:00 PM
  St. Scholastica   Augsburg   6:00 PM
  Bethel   Northwestern (Minn.)   6:00 PM
Wed., Mar. 27 Wis.-Eau Claire   St. Catherine   @ Clermont, Fla. 1:00 PM
  Saint Mary's   Wis.-La Crosse   3:00 PM
  Carleton   Colby   @ Clermont, Fla. 3:15 PM
  Wis.-Oshkosh   St. Catherine   @ Clermont, Fla. - Legends Way #2 3:15 PM
  Macalester   Crown (Minn.)   3:30 PM
  Saint Mary's   Wis.-La Crosse   5:00 PM
  Macalester   Crown (Minn.)   5:30 PM
Thu., Mar. 28 Wis.-Stout   St. Thomas   @ Clermont, Fla. 8:30 AM
  St. Thomas   Oberlin   @ Clermont, Fla. 10:45 AM
  St. Catherine   Wis.-River Falls   Legends Way Ballfields @ Clermont, Fla. 10:45 AM
  Carleton   Wis.-Stout   Legends 4 @ Clermont, Fla. 11:00 AM
  St. Catherine   New Rochelle   Legends Way Ballfields @ Clermont, Fla. 1:00 PM
  Carleton   Wis.-Whitewater   Legends 4 @ Clermont, Fla. 1:15 PM
  Hamline   Northwestern (Minn.)   4:00 PM
  Hamline   Northwestern (Minn.)   6:00 PM
Sat., Mar. 30 Concordia *   Augsburg   1:00 PM
  St. Thomas *   Hamline   1:00 PM
  Gustavus *   Saint Mary's   1:00 PM
  Macalester *   Saint Benedict   1:00 PM
  St. Olaf *   St. Catherine   1:00 PM
  Concordia *   Augsburg   3:00 PM
  Gustavus *   Saint Mary's   3:00 PM
  St. Olaf *   St. Catherine   3:00 PM
  Macalester *   Saint Benedict   3:00 PM
  St. Thomas *   Hamline   3:00 PM
Sun., Mar. 31 Concordia *   Gustavus   1:00 PM
  St. Catherine *   Saint Benedict   1:00 PM
  St. Thomas *   Bethel   1:00 PM
  Hamline *   Macalester   1:00 PM
  St. Olaf *   Saint Mary's   1:00 PM
  Augsburg *   Carleton   1:00 PM
  Augsburg *   Carleton   3:00 PM
  Hamline *   Macalester   3:00 PM
  Concordia *   Gustavus   3:00 PM
  St. Catherine *   Saint Benedict   3:00 PM
  St. Thomas *   Bethel   3:00 PM
  St. Olaf *   Saint Mary's   3:00 PM
 
April
Wed., Apr. 03 Hamline *   St. Catherine   3:30 PM
  Saint Mary's *   Carleton   3:30 PM
  Gustavus *   St. Olaf   3:30 PM
  Saint Benedict *   St. Thomas   3:30 PM
  Augsburg *   Bethel   3:30 PM
  Macalester *   Concordia   4:00 PM
  Gustavus *   St. Olaf   5:30 PM
  Saint Mary's *   Carleton   5:30 PM
  Augsburg *   Bethel   5:30 PM
  Saint Benedict *   St. Thomas   5:30 PM
  Hamline *   St. Catherine   5:30 PM
  Macalester *   Concordia   6:00 PM
Sat., Apr. 06 St. Olaf *   St. Thomas   1:00 PM
  Gustavus *   Saint Benedict   1:00 PM
  St. Catherine *   Carleton   1:00 PM
  Hamline *   Saint Mary's   1:00 PM
  Concordia *   Bethel   1:00 PM
  Macalester *   Augsburg   1:00 PM
  Gustavus *   Saint Benedict   3:00 PM
  St. Olaf *   St. Thomas   3:00 PM
  Macalester *   Augsburg   3:00 PM
  St. Catherine *   Carleton   3:00 PM
  Concordia *   Bethel   3:00 PM
  Hamline *   Saint Mary's   3:00 PM
Sun., Apr. 07 Saint Mary's *   Macalester   1:00 PM
  Augsburg *   St. Olaf   1:00 PM
  St. Thomas *   Gustavus   1:00 PM
  Saint Benedict *   Hamline   1:00 PM
  Bethel *   St. Catherine   1:00 PM
  Carleton *   Concordia   1:00 PM
  Saint Mary's *   Macalester   3:00 PM
  Saint Benedict *   Hamline   3:00 PM
  Carleton *   Concordia   3:00 PM
  Bethel *   St. Catherine   3:00 PM
  St. Thomas *   Gustavus   3:00 PM
  Augsburg *   St. Olaf   3:00 PM
Tue., Apr. 09 St. Thomas   Wis.-La Crosse   3:30 PM
  St. Thomas   Wis.-La Crosse   5:30 PM
Thu., Apr. 11 Carleton *   Gustavus   3:30 PM
  Bethel *   Saint Mary's   3:30 PM
  Augsburg *   St. Thomas   3:30 PM
  Hamline *   St. Olaf   3:30 PM
  Saint Benedict *   Concordia   4:00 PM
  St. Catherine *   Macalester   4:30 PM
  Hamline *   St. Olaf   5:30 PM
  Carleton *   Gustavus   5:30 PM
  Bethel *   Saint Mary's   5:30 PM
  Augsburg *   St. Thomas   5:30 PM
  Saint Benedict *   Concordia   6:00 PM
  St. Catherine *   Macalester   6:30 PM
Sat., Apr. 13 Gustavus *   Macalester   1:00 PM
  St. Thomas *   Carleton   1:00 PM
  Concordia *   Hamline   1:00 PM
  St. Olaf *   Bethel   1:00 PM
  Saint Mary's *   Saint Benedict   1:00 PM
  St. Catherine *   Augsburg   1:00 PM
  Concordia *   Hamline   3:00 PM
  St. Thomas *   Carleton   3:00 PM
  St. Catherine *   Augsburg   3:00 PM
  St. Olaf *   Bethel   3:00 PM
  Saint Mary's *   Saint Benedict   3:00 PM
  Gustavus *   Macalester   3:00 PM
Sun., Apr. 14 Bethel *   Hamline   1:00 PM
  Concordia *   St. Olaf   1:00 PM
  Saint Benedict *   Augsburg   1:00 PM
  Saint Mary's *   St. Thomas   1:00 PM
  Carleton *   Macalester   1:00 PM
  Gustavus *   St. Catherine   1:00 PM
  Concordia *   St. Olaf   3:00 PM
  Bethel *   Hamline   3:00 PM
  Carleton *   Macalester   3:00 PM
  Saint Benedict *   Augsburg   3:00 PM
  Gustavus *   St. Catherine   3:00 PM
  Saint Mary's *   St. Thomas   3:00 PM
Wed., Apr. 17 Hamline *   Gustavus   3:30 PM
  St. Olaf *   Carleton   3:30 PM
  Bethel *   Saint Benedict   3:30 PM
  Augsburg *   Saint Mary's   3:30 PM
  Macalester *   St. Thomas   3:30 PM
  St. Catherine *   Concordia   4:00 PM
  Hamline *   Gustavus   5:30 PM
  Bethel *   Saint Benedict   5:30 PM
  Augsburg *   Saint Mary's   5:30 PM
  St. Olaf *   Carleton   5:30 PM
  Macalester *   St. Thomas   5:30 PM
  St. Catherine *   Concordia   6:00 PM
Fri., Apr. 19 St. Thomas   Wis.-Stout   3:00 PM
  St. Thomas   Wis.-Stout   5:00 PM
Sat., Apr. 20 St. Thomas *   Concordia   1:00 PM
  Saint Benedict *   Carleton   1:00 PM
  Gustavus *   Bethel   1:00 PM
  Macalester *   St. Olaf   1:00 PM
  Saint Mary's *   St. Catherine   1:00 PM
  Hamline *   Augsburg   2:00 PM
  Gustavus *   Bethel   3:00 PM
  Macalester *   St. Olaf   3:00 PM
  St. Thomas *   Concordia   3:00 PM
  Saint Benedict *   Carleton   3:00 PM
  Saint Mary's *   St. Catherine   3:00 PM
  Hamline *   Augsburg   4:00 PM
Mon., Apr. 22 Wartburg   St. Catherine   2:00 PM
  Wartburg   St. Catherine   4:00 PM
Thu., Apr. 25 Wis.-Eau Claire   Saint Mary's   3:00 PM
  Bethel *   Carleton   3:30 PM
  Augsburg   Crown (Minn.)   3:30 PM
  Concordia   Minn.-Morris   4:00 PM
  Wis.-Eau Claire   Saint Mary's   5:00 PM
  Bethel *   Carleton   5:30 PM
  Augsburg   Crown (Minn.)   5:30 PM
  Concordia   Minn.-Morris   6:00 PM
Sat., Apr. 27 Saint Mary's *   Concordia   1:00 PM
  Carleton *   Hamline   1:00 PM
  Augsburg *   Gustavus   1:00 PM
  St. Catherine *   St. Thomas   1:00 PM
  St. Olaf *   Saint Benedict   1:00 PM
  Bethel *   Macalester   1:00 PM
  Carleton *   Hamline   3:00 PM
  St. Catherine *   St. Thomas   3:00 PM
  Augsburg *   Gustavus   3:00 PM
  St. Olaf *   Saint Benedict   3:00 PM
  Saint Mary's *   Concordia   3:00 PM
  Bethel *   Macalester   3:00 PM
Sun., Apr. 28 Gustavus   St. Scholastica   12:00 PM
  St. Olaf   Wis.-Stout   1:00 PM
  Gustavus   St. Scholastica   2:00 PM
  Wis.-River Falls   Saint Mary's   2:00 PM
  St. Olaf   Wis.-Stout   3:00 PM
  Wis.-River Falls   Saint Mary's   4:00 PM
Tue., Apr. 30 Bethany Lutheran   Gustavus   2:00 PM
  Bethany Lutheran   Gustavus   4:00 PM
* Conference